Te Huur 2.250. - Appartement
Skerpene is centraal gelegen en goed bereikbaar. In de buurt zijn vele voorzieningen in de vorm van winkels en horeca gelegenheden. Saliña, waar er veel winkels en restauranten zijn is dicht in de buurt en is eveneens circa 5 minuten rijden.
Het centrum van Willemstad is eveneens circa 10 minuten rijden en de bekende stranden van Mambo Boulevard met bekende Beach Clubs is circa 10 minuten rijden.
De appartementen zijn gebouwd met degelijke materialen en hebben veel ruimte. Er zijn 2 slaapkamers met airco’s en 2 badkamers. Vanaf het balkon heeft u een prachtig uitzicht over de wijk Scherpenheuvel! Op de beneden verdieping bevindt zich apart een wasruimte. Stroom gaat via Pagatinu ( opwaardeer systeem )
Dit moderne 2 slaapkamer appartement op de 1e etage is per direct te huur! Huisdieren zijn hier niet toegestaan.